Na policii se obrátil muž z Bíliny na Teplicku s tím, že ze sousedního domu slyší podivné zvuky. Za těmi stál recidivista, který v domě hodlal přenocovat!
Když policisté přijeli na místo, našli rozbité okno. Přivolali tedy majitele domu, který jim otevřel vstupní dveře, a následně uvnitř našli v přízemí na gauči spícího nezvaného hosta. „Podezřelého se policistům ale vůbec nepodařilo probudit a museli mu zavolat sanitku, probral se až po zásahu záchranářů,“ uvedl policejní mluvčí Daniel Vítek. Následně policisté muže, který byl již dvakrát odsouzen, převezli na služebnu. U výslechu pak uvedl, že byl pod vlivem drog a nemá nejmenší tušení, jak se dostal dovnitř.
Na služebně si muž také převzal sdělení podezření z přečinů porušování domovní svobody a poškození cizí věci, za což mu hrozí až tři roky za mřížemi.