Známá herečka Pavla Tomicová (53), představitelka kadeřnice Simony Pavlicové z oblíbeného seriálu Ulice, má práce plnou hlavu.
Pavla Tomicová alias Simona Pavlicová ze seriálu Ulice má napilno. Herečka je známá svým jedinečným humorem a pracuje jako o život, také má hromadu pracovních nabídek. Kromě seriálu Ulice se věnuje i divadlu, kde tráví spoustu času. Jenže její tempo je až moc vražedné.
Dokonce se o ni bojí i její manžel Ondřej Malý (50). "Chtěl jsem jí na pět šest dní koupit lázně, aby si odpočinula. Úplně největší dárek pro ni by bylo odletět někam do tepla, kde by měla to svoje milované moře. Krásně by se tak nastartovala na další čtyři měsíce. Ale nejde to, má představení," řekl pro týdeník Téma.
Pavla je neuvěřitelný živel a svou dobrou náladu dokáže šířit jako bumerang. Jenže každý člověk má své limity a potřebuje čas od času vypnout. Tak snad se herečka umoudří a občas také bude myslet i na svoje zdraví víc, než na práci.