Ledecká hodlá vydělávat na všech frontách. Její sportovní kariéru sponzorují ty největší firmy, dlouho se "tahala" o novou reprezentační smlouvu, respektive o její finanční podmínky a teď něco trhne i na prodeji merchandisingu.
Je libo hrnek, tričko, diář na příští rok, láhev na nápoje nebo dokonce tréninkový deník, abyste se dostali do formy? Připravte si pár stovek a můžete objednávat.
Nápad na oficiální merchandisingovou kolekci naší skvělé lyžařky, snowboardistky a dvojnásobné olympijské vítězky Ester Ledecké vznikl údajně téměř náhodou, když její bratr Jonáš Ledecký připravoval komiksové zpracování povídek Karla Čapka Kapsy. A protože Jonáš používá své typické komiksové motivy i při tvorbě návrhů pro závodní kombinézy své sestry, slovo dalo slovo a ve spolupráci s agenturou Sport Invest, která Ester zastupuje, vytvořil Jonáš vizuály i pro další produkty s Ester na lyžích a na snowboardu.