Začátek léta trávila Kurková s rodinou v Hřensku jako úplně obyčejná turistka. Manželovi a synům ukazovala krásy Česka, vzala je na túru do hřenských soutěsek a nechyběla ani oblíbená plavba loďkou mezi skalami. A dopřála si taky pořádné české dobroty, jako například jahodové knedlíky.
Poté se Kurková s rodinou přesunula do Turecka, kde strávila několik týdnů ve společnosti další české krásky Terezy Maxové. Ta totiž se svým manželem v letovisku Milas vlastní luxusní resort Six Senses a obě rodiny tam společně strávily hned několik týdnů.
Zbytek léta se ovšem Kurková rozhodla strávit zase doma. S manželem a dětmi je aktuálně v Mariánských lázních, kde si kromě jiných lázeňských procedur dopřává i koupelí v římských lázních, které byly založeny v roce 1896. A modelka, zvyklá na ten největší luxus, je nadšená. "V Mariánských lázních jsme poprvé. Je tu spousta historie, krásné prostředí a léčivá termální voda," napsala svým fanouškům na sociální sítě.