Slováček se sice tu a tam objeví v domě, ve kterém se svou manželkou dlouhá léta žil, jinak ale manželé už dlouho nemají nic společného. Sliby, které kdysi hudebník svojí ženě dal, se nikdy nenaplnily, a on žije se svou novou partnerkou. Domácí trable pravděpodobně vyvrcholily mezi vánočními svátky, kdy Patrasová pod vlivem alkoholu bourala, kvůli čemuž přišla o řidičák a musela zaplatit tučnou pokutu.
Proč se ti dva nerozvedou, nechce vlastně žádná ze stran komentovat. O rozvodu se sice v médiích psalo už několikrát, nikdy ale nedošlo ani k podání žádosti. Zřejmě z toho důvodu, že Patrasová se Slováčkem vždy vše prepočítali a zjistili, jak složité dělení majetku by je čekalo, zvlášť, když mezi nimi vázne komunikace.
Teď ale Patrasová přispěchala s tvrzením, že už na podkladech k rozvodu pracuje její právník. Po letech ostudného a veřejně sledovaného manželství nemanželství možná tak došla k názoru, že dá přednost klidnému životu před majetkem a penězi. Toho ostatně za svou kariéru se Slováčkem nahromadila víc, než dost, takže i po jeho rozdělení toho každému zbyde pořád dost.