Bohdalová si nenechala ujít tradiční večírek divadel Broadway a Hybernia v Průhonicích u Prahy, kam dorazila se svým vnukem Vojtou a jeho přítelkyní. Na noze má sice stále ortézu po zranění kotníku a k chůzi si pomáhá hůlkou, společenského života se ale rozhodně nevzdává.
Naopak. Bohdalová se dlouho bavila u baru s přáteli a vnuka s přítelkyní v rozlehlé restauraci nechala samotné. Nenechala si ale ujít možnost vzít si domů kapra, což je na vánočním večírku těchto divadel již velkou tradicí.
Zatímco rybář u stánku s kapry herečce porcoval rybu na filety, Bohdalová po stole pilně sbírala šupiny a ještě se fotografům pochlubila, kolik jich "ulovila". Podle vánočních tradic se šupiny na Štědrý den dávají pod talíř a následně do peněženky, aby v následujícím období přišlo více peněz. A je vidět, že slavná herečka si tuto tradici vskutku oblíbila.