Sbalili ty nejnutnější věci, naházeli je do auta a vyjeli. „Nomádská mláďata v akci – aneb dětský pokojíček na několik budoucích týdnů. Bordel od první minuty našeho výletu,“ napsala Tamara Klusová k fotografii jejích třech dětí, které si v horním patře na spaní vytvořili vlastní království. Kromě hraček dětem nechyběla ani elektronika. Tabletu se hned chopila pětiletá Josefínka.

 

&n

 

Tím, že se Klus rozhodl pronajmout si obytný vůz na několik týdnů, splnil své manželce její sen. „Když jsem byla maličká, toužila jsem odjet s poutí. Když jsem tajně nahlížela do jejich maringotek, představovala jsem si, jaká svoboda a dobrodružství to musí být. Teď ten sen žiju s tím nejúžasnějším kolotočářem! Jen ne na týden, ale už šest let,“ svěřila se Klusová.

Nejvíc ji baví, když Klus s vozem někde zastaví na parkovišti, rozbalí markýzu, na zem hodí deku, vyndá židle a děti si tak hrají venku před provizorním domečkem. „Cigáňata na dvorečku,“ připsala k jejich společné fotografii Tamara, která má kromě dětí na starost i psa.  

Marek Ludvík | Bleskove.cz